Regulamin świadczenia usług sklepu Testyanalityczne.pl

§ 1

Testyanalityczne.pl jest sklepem internetowym, którego właścicielem jest firma ASPIRIO Karolira Rucińska, z siedzibą przy ul. Rabianskiej 16/1, 87-100 Toruń, pełniącego rolę biura obsługi klienta. Regulamin określa zasady zawierana transakcji na stronie Testyanalityczne.pl.

§ 2


Strona Testyanalityczne.pl jest witryną internetową, za pośrednictwem której użytkownicy mogą nabywać ebooka Testy Analityczne – Praktyczne Przykłady. Regulamin określa zasady zawierana transakcji na stronie testyanalityczne.pl.


§ 3


Strona działa na prawidłowo skonfigurowanej przeglądarce Internet Explorer, Mozilla Forefox, Google Chrome bądź innej zaktualizowanej i odpowiednio skonfigurowanej przeglądarce.

§ 4

  1. Aby złożyć zamówienie, należy wypełnić wskazany na tej stronie formularz (http://testyanalityczne.pl/formularz.htm).
  2. Zamówienie dokonywane jest przez kliknięcie znaku „zamawiam”. Następnie Użytkownik przenoszony jest na stronę wyboru sposobu płatności za pośrednictwem serwisu Przelewy24.
  3. Po weryfikacji płatności do nabywcy od razu wysyłany jest e-mail z potwierdzeniem zakupu oraz linkami do ebooków.
  4. W przypadku braku e-maila w skrzynce odbiorczej, zalecane jest sprawdzenie folderu Spam. W przypadku braku tamże e-maila, prosi się o poinformowanie o tym drogą mailową na adres kontakt@testywerbalne.pl, po czym ebooki zostaną wysłane w postaci załączników.

§ 5

  1. Zamawiający - konsument, który nabył ebooka i stwierdził, iż nie spełnia on jego oczekiwań, może odstąpić od transakcji bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie drogą elektroniczną w terminie trzydziestu dni od dnia dostarczenia e-maila.
  2. Przy zachowaniu tego terminu należność za reklamowanego ebooka zostanie zwrócona na rachunek bankowy Zamawiającego – konsumenta.